چارتیست ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل

چارتیست: ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل تصاویر دونالد ترامپ ترامپ رئیس جمهور

گت بلاگز آذربایجان شرقی کانون پرورش فکری اوقات فراغت کودکان و نوجوانان را غنی‌سازی می کند

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌شرقی از برنامه‌های گسترده این اداره کل جهت اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تابستان خبر داد.

کانون پرورش فکری اوقات فراغت کودکان و نوجوانان را غنی‌سازی می کند

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ یوسف زاده مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی در گردهمایی مربیان مسوول فرهنگی مراکز کانون، کارشناسان و دیگر نیروهای ستادی این اداره کل با اشاره به موفقیت های کانون استان در سال گذشته گفت: آمارهای موجود حاکی از رشد فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی مراکز کانون در سال 95 است و خوشحالیم که در کنار رشد کمی شاهد زیاد کردن کیفی این فعالیت ها بوده ایم.
وی در عین حال تصریح کرد: این روند رو به رشد با برنامه ریزی های انجام شده است در سال 96 نیز استمرار خواهد داشت و تلاش کرده ایم با نیاز سنجی های صورت گرفته برنامه ها و فعالیت های جالب و تأثیرگذاری را جهت کودکان و نوجوانان اجرا کنیم.

عبارات مهم : فعالیت

مدیرکل کانون آذربایجان شرقی با اشاره به برپایی کارگاه های خاص فرهنگی، هنری و ادبی در فصول متفاوت سال از برنامه های خاص و گسترده در فصل تابستان خبر داد و از مربیان مسئول مرکز فرهنگی هنری کانون خواست از تمام ظرفیت های کانون جهت رشد کمی و کیفی فعالیت ها در جهت غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان استفاده کنند.
یوسف زاده بر زیاد کردن تعاملات برون سازمانی در جهت اهداف کانون تأکید کرد.
وی با اشاره به راه اندازی پرتال کودک به وسیله کانون از مربیان خواست از این ظرفیت ایجاد شده است جهت ارائه توانمندی های کودکان و نوجوانان استان استفاده کنند.
یوسف زاده توجه به استفاده صحیح کودکان و نوجوانان از اینترنت را یکی از برنامه ها و اولویت های مهم کانون عنوان و ایجاد پرتال کودک را به همین جهت ارزیابی کرد.
وی اضافه کرد: تحلیل آماری فعالیت های مراکز فرهنگی هنری کانون استان در سال 95 و آسیب شناسی این فعالیت ها جهت رشد و توسعه بیشترشان در سال 96 به تبیین برنامه های کانون استان در سال 96 در بخش های ادبی و هنری از جمله دیدار کودکان و نوجوانان با نویسندگان و شاعران، برگزاری جلسات نقد و بررسی با حضور کودکان و نوجوانان در مسابقه های و جشنواره های هنری در سطح ملی و بین المللی، توجه خاص به گسترش فعالیت نمایش عروسکی، تبیین فعالیت ها و برنامه های فرهنگی مراکز کانون در سال 96، اجرای دومین دوره طرح توسعه فرهنگ نماز و ارائه گزارش از اجرای طرح کانون مدرسه از دیگر مباحث این گردهمایی بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
گفتنی هست، در این گردهمایی دو روزه که با حضور مهدیار نوید ادهم، مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و تحول اداری کانون برگزار شد، کارشناسان این دفتر توضیحاتی راجع به پرتال کودک و کارها انجام شده است در خصوص کارها کانون در زمینه اینترنت ارائه کردند.
در این گردهمایی دو روزه مربیان مسوول مراکز و مسوولان واحدهای دفتر استان نیز بیان نظرات و نظر های خود در خصوص مباحث مطرح شده است پرداختند.
انتهای پیام/ش

واژه های کلیدی: فعالیت | برنامه | کودکان | نوجوانان | گردهمایی | برنامه ریزی | کانون پرورش | اوقات فراغت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog