چارتیست ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل

چارتیست: ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل تصاویر دونالد ترامپ ترامپ رئیس جمهور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تا ۷۲ ساعت آینده لیست خروجی‌مان مشخص می‌شود/ دکتر ستوده در استقلال نخواهد بود ، منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران استقلال می‌گوید لیست خروجی تیمش تا ۷۲ ساعت آینده مشخص خواهد شد.

تا ۷۲ ساعت آینده لیست خروجی‌مان مشخص می‌شود/ دکتر ستوده در استقلال نخواهد بود ، منصوریان

منصوریان: تا ۷۲ ساعت آینده لیست خروجی مان مشخص می شود/ دکتر ستوده در استقلال نخواهد بود

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران استقلال می گوید لیست خروجی تیمش تا ۷۲ ساعت آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین روز سه شنبه آبی های پایتخت راجع به اردوی ارمنستان، گفت: خدا را شکر اردوی بسیار خوبی داشتیم و همه امکانات وجود داشت، از مدیریت کلوب متشکرم. ما به علت دیر تمام شدن مسابقه های مان وقت مان جهت بدنسازی کم بود با این حال از اردو خیلی راضی بودم.

تا ۷۲ ساعت آینده لیست خروجی‌مان مشخص می‌شود/ دکتر ستوده در استقلال نخواهد بود ، منصوریان

منصوریان در پاسخ به این پرسش که آیا داربی میان استقلال و پرسپولیس در آلمان برگزار می شود یا نه؟ گفت: در ۴۸ ساعت گذشته پی در پی با اسپانسر تماس داشتم و با هم صحبت کردیم. اگر قرار بود این بازی برگزار نشود ما دو روز دیرتر به کشور عزیزمان ایران می آمدیم. در ۴۸ ساعت گذشته اسپانسر به ما گفت که بازی قطعا برگزار می شود.

یک بحث اینجاست که بیش از هفت هزار بلیت تا الان فروخته شده است است و باید به احترام هواداران خارج از کشور این بازی برگزار شود. از طرفی دیگر با توجه به قرارداد اسپانسر که در خارج از کشور عزیزمان ایران منعقد شده، لغو این بازی نزدیک به یک میلیارد تومان به اسپانسر لطمه می زند و این در حالی است که منبع درآمدی ما از اسپانسر هست. در تمام دنیا تیم های بزرگ با هم بازی می کنند ولی در کشور ما نسبت به این قضیه سختگیری می شود. خیلی وقت ها اسپانسر چلسی، منچستر و بقیه تیم ها برنامه ریزی می کنند. در مجوع به اسپانسرمان گفتم که ما آماده ایم تا بازی کنیم آیا که برنامه ریزی مورد نیاز را داشته ایم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران استقلال می‌گوید لیست خروجی تیمش تا ۷۲ ساعت آینده مشخص خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی راجع به پیش قرارداد بازیکنان این تیم، بیان کرد: مساله مهم همین جاست که ما جهت موفقیت مان تلاش زیادی می کنیم ولی یک چیز به ما آسیب می زند و آن هم بی پولی هست. سال گذشته چند بازیکن مان را جهت صرفه جویی چهار پنج میلیاردی از لیست خارج کردیم. فوتبال حرفه ای است و ما به منابع مالی نیازمندیم.

منصوریان در پاسخ به سوالی راجع به لیست خروجی آبی های پایتخت، گفت: در سال ۷۲ ساعت آینده خروجی های ما مشخص می شوند و دو نفر از لیست مان بیرون می روند و جباری و جباروف به ما اضافه می شوند. جباروف نیاز داشت به ازبکستان برود و گذرنامه اش را عوض کند، او طبق برنامه ای که در اختیارش گذاشته ایم کار می کند. جباری و جباروف به تیم ما وزن و پرستیژ می دهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به این پرسش که آیا خارج کردن نام دو بازیکن باعث نمی شود آنها سخت تر بتوانند تیم پیدا کنند؟ گفت: فوتبال حرفه ای هست. در اینجا نباید وارد فضای احساسی شویم. باید عواطف را کنار بگذاریم. هیچ کس جهت من صبر نمی کند که من جهت او صبر کنم. فوتبال حرفه ای است و اگر قرار باشد وارد فضای عاطفی شویم باید به ۲۵ سال پیش برگردیم.

تا ۷۲ ساعت آینده لیست خروجی‌مان مشخص می‌شود/ دکتر ستوده در استقلال نخواهد بود ، منصوریان

وی راجع به شایعاتی مبنی بر مصدومیت جباری، بیان کرد: جباری چهار سال است که در قطر بازی می کند. با توجه به این عقبه فضای شایعات ایجاد شده است هست. به افتخاری هم گفته ام که در قرارداد همه بازیکنان این مساله باید باشد که در آزمون پزشکی موفق باشند. جباری پلکانی به ما اضافه شده است و در بدنسازی هم بود. او در بازی آخرمان ۱۵ دقیقه با تیم بازی کرد و مثل جباروف عالی بود. ما می خواهیم جباری در فضایی که ایجاد کرده باشد با این حال اگر پزشکان بگویند هر بازیکنی مشکلی دارد ما به آن تمکین می کنیم.

منصوریان در پاسخ به این پرسش که آینده کادر پزشکی استقلال چه خواهد شد، گفت: دکتر نوروزی عضوی از خانواده استقلال است ولی کار جهت دکتر ستوده سخت است چون اینجا استقلال است و کسی جهت کسی کار نمی کند و همه جهت استقلال کار می کنند. بحث نوروزی جداست چون او سال ها با استقلال کار کرده هست. یک چالش راجع به جباری ایجاد شد ولی باید صحبت کنیم تا حل شود ولی فضا جهت دکتر ستوده بسته است و او در کنار ما نخواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران استقلال می‌گوید لیست خروجی تیمش تا ۷۲ ساعت آینده مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش دیداری تدارکاتی را در دستور کار دارد؟ گفت: اگر امشب به منزل برویم و خبر دهند که داربی برگزار نمی شود که قطعا برگزار خواهد شد یک روز جمعه یک بازی تدارکاتی خواهیم داشت.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | استقلال | اسپانسر | منصوریان | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog