چارتیست ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل

چارتیست: ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل تصاویر دونالد ترامپ ترامپ رئیس جمهور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتبال اسپانیا و پرتغال ۶۰ سال از کشور عزیزمان ایران جلوترند/ قرار نیست جلوی رق

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید فوتبال اسپانیا و پرتغال ۶۰ سال از کشور عزیزمان ایران جلوتر است. 

فوتبال اسپانیا و پرتغال ۶۰ سال از کشور عزیزمان ایران جلوترند/ قرار نیست جلوی رق

کی روش: فوتبال اسپانیا و پرتغال ۶۰ سال از کشور عزیزمان ایران جلوترند/قرار نیست جلوی رقبای مان در جام جهانی برقصیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید فوتبال اسپانیا و پرتغال ۶۰ سال از کشور عزیزمان ایران جلوتر هست.

به گزارش خبرآنلاین، سایت «فوتبال زون» هلند در فاصله 29 روز مانده به شروع مسابقه های جام جهانی 2018 روسیه، گزارشی در مورد تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که در گروه B جام جهانی 2018 روسیه با تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه هست، منتشر کرده و به بررسی اظهارنظرهایی در مورد سرمربی پرتغالی تیم ملی پرداخته است که در زیر می خوانید.

کارلوس کی روش اخیراً در اظهارنظری با اشاره به کافی نبودن برنامه های آماده سازی بازیکنانش به منظور حضور در جام جهانی 2018، گفت: ممکن است این حرفم شما را سورپرایز و یا شوکه کند، ولی دو بازی دوستانه اخیر ما (شکست یک بر صفر برابر تونس و پیروزی 2 بر یک برابر الجزایر) کاملاً نشان داد که بازیکنان ما به لحاظ سرعت و نبردهای تن به تن جهت جام جهانی آماده نیستند.

فوتبال اسپانیا و پرتغال ۶۰ سال از کشور عزیزمان ایران جلوترند/ قرار نیست جلوی رق

می دانم که بعضی دوست ندارند که چنین چیزی را از زبان من بشنوند ولی این برایم مهم نیست. جهت اینکه بازیکنان به مرز آمادگی برسند، راه حلی وجود دارد و آن گردهم آوردن بازیکنان در محیطی خاص و تکمیل برنامه های تمرینی هست. همین حالا باید گره ها را باز کنیم چون فردا جهت انجام این کار دیر خواهد بود.

وی افزود: بازی در جام حذفی ایران، لیگ برتر کشور عزیزمان ایران و حتی لیگ قهرمانان آسیا به منظور رسیدن به سطح آمادگی جهت ملی پوشانی که در داخل کشور عزیزمان ایران بازی می کنند، کافی نیست. هر کسی که بگوید حضور در این مسابقه ها جهت رسیدن به مرز آمادگی کافی هست، دروغ می گوید. اگر ما برنامه آماده سازی مناسبی ترتیب ندهیم، در جام جهانی شانسی نخواهیم داشت. 50 درصد بازیکنان تیم ملی در کشور عزیزمان ایران بازی و تمرین می کنند و اکنون این بسته به مدیر فدراسیون فوتبال، وزیر ورزش کشور عزیزمان ایران و رؤسای کلوب ها دارد که تصمیم بگیرند که مسابقه های داخلی مهمتر هستند یا جام جهانی؟

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید فوتبال اسپانیا و پرتغال ۶۰ سال از کشور عزیزمان ایران جلوتر است. 

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران همچنین در گفت وگو با خبرگزاری فرانسه (AFP) در خصوص رویارویی شاگردانش با سه تیم مطرح از دو قاره اروپا و آفریقا در جام جهانی 2018 اظهار داشت: از بازی برابر مراکش چه انتظاری دارید؟ انتظار دارید برقصیم! فکر می کنید ما به جام جهانی می رویم تا برابر پرتغال و اسپانیا رقص باله انجام دهیم؟ خیر، خبری از اُپرا نخواهد بود، بلکه «راک اِن رول» خواهد بود و ما سخت اوج و پایین خواهیم پرید و خواهیم جنگید.

فوتبال کشورهایی همچون پرتغال و اسپانیا، 40، 50 و یا 60 سال جلوتر از کشور عزیزمان ایران هستند. آیا می توانیم این اختلاف زیاد را در این وقت کم به حداقل برسانیم؟ خیر، تنها راه این است که خودمان را حداقل کمی آماده مقابله با آنها کنیم. ما نیاز به بازیکنانی داریم که سریع و قدرتمند باشند که بتوانند در نبردهای تن به تن پیروز باشند. مدافعان ما باید قادر باشند که ده ها بار با رونالدو به هوا بپرند، در غیر اینصورت شانسی در مقابله با کریس نخواهند داشت.

فوتبال اسپانیا و پرتغال ۶۰ سال از کشور عزیزمان ایران جلوترند/ قرار نیست جلوی رق

واژه های کلیدی: ایران | آمادگی | پرتغال | فوتبال | پرتغال | اسپانیا | اسپانیا | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog