چارتیست ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل

چارتیست: ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل تصاویر دونالد ترامپ ترامپ رئیس جمهور

گت بلاگز خراسان رضوی تقدیر ۲۲ نخبه مشهدی از معلمان

همزمان با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم، ۲۲ نخبه مشهدی در دومین مراسم خوش حالی “معلم سپاس”، از معلمان خود تقدیر کردند

تقدیر ۲۲ نخبه مشهدی از معلمان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد، مهدی ابراهیمی معاون فرهنگی شرکت فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد در حاشیه “جشن معلم سپاس” که در تالار شهر مشهد به مناسبت هفته معلم برگزار شد، گفت: تکریم معلمان و نشان دادن جایگاه اثرگذار آنان به مردم از اهداف برگزاری این مراسم بود.

عبارات مهم : معلمان
وی افزود: در این مراسم تلاش ما بر این بود که اهمیت شغل و جایگاه معلمان به مردم و دانش آموزان معرفی شود و تاثیرگذاری آن ها در آینده هر دانش آموز به نمایش درآید.

معاون فرهنگی شرکت فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد با اشاره به نقش مهم معلمان در شکل گیری آینده دانش آموزان گفت: مراسم معلم سپاس تلاش کرد تاثیر معلمان و تربیت آن ها را بر آینده دانش آموران نشان دهد.

ابراهیمی افزود: به همین جهت از ۲۲ نخبه شهر مشهد خواسته شد تا از معلمان ابتدایی خود در این مراسم تقدیر کنند، این نخبگان مشمول بر تعدادی مدیران شهری، بازیگران، هنرمندان، ورزشکاران و نخبگان دینی بودند.

وی خاطرنشان کرد: نخستین مراسم معلم سپاس در سال گذشته فقط با محوریت مدیران شهری برگزار شده است بود، ولی امسال تلاش شد تا نخبگان عرصه های متفاوت نیز در این مراسم حضور پیدا کنند.

گفتنی است در این مراسم هادی عامل گزارشگر ورزشی، قاسم رفیعا شاعر و معلم، علیرضا صادقی گوینده خبر صدا و سیما، مهدی صباغی و رضا توکلی از بازیگران مطرح کشور، علی مسعودی کمدین و طنزپرداز، حمید شاکر نژاد قاری بین المللی قرآن، سیدسعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی، خلیل الله کاظمی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد و جمعی دیگر ار مدیران شهر مشهد از معلمان خود تقدیر کردند.

خانواده شهید آستانه پرست نیز میهمان مراسم خوش حالی معلم سپاس بودند.
انتهای پیام//ف. ح

واژه های کلیدی: معلمان | مراسم ها | شهرداری | بازیگران | مرتضی مطهری | جشن معلم | هفته معلم | مشهدمقدس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog