چارتیست ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل

چارتیست: ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل تصاویر دونالد ترامپ ترامپ رئیس جمهور

گت بلاگز سیاسی آیین‌نامه عضویت دانش‌آموزان به همه استان‌ها ابلاغ شده است است / دانش آشتیانی

وزیر آموزش و پرورش گفت: آیین‌نامه عضویت دانش‌آموزان در مدارس به همه استان‌ها ابلاغ شده است و بحث نظارت نیز در این باره وجود دارد.

آیین‌نامه عضویت دانش‌آموزان به همه استان‌ها ابلاغ شده است است / دانش آشتیانی

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، فخرالدین دانش آشتیانی وزیر اموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیات وزیران در جمع خبرنگاران در تشریح سند 2030 اظهار داشت: گمانه زنی های متفاوت راجع به سند 2030 و بحث های مربوط به آموزش های جنسی تکذیب شده است و همان طور که اعلام کردیم به هیچ عنوان این پرسشها در وزارت آموزش و پرورش مطرح نشده و نخواهد شد.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در دولت آینده از شما جهت همکاری دعوت شده است یا خیر تصریح کرد: فعلا خیر؛ در حال حاضر سه ماه از ادامه فعالیت دولت یازدهم باقی مانده و مدیر جمهور باید جهت کابینه دولت آینده تصمیم گیری کند.

عبارات مهم : آموزش

دانش آشتیانی با اشاره به اولویت های مهم وزارتخانه متبوع خود خاطرنشان کرد: در وزارت آموزش و پرورش اجرای دقیق سند تحول در اولویت واقع شده است است و در این باره باید شان، منزلت معلمان و همچنین پیگیری به اوضاع معیشت آنها را مورد توجه قرار داشت.
وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: باید جهت اجرای سند تحول از معلمان و فرهنگیان درخواست کمک کرد.
وی در آخر خاطر نشان کرد: آیین نامه عضویت دانش آموزان به همه استان ها ابلاغ شده است و بحث نظارت نیز در این باره وجود دارد. دریافت پول در وقت عضویت نباید به صورت اضطراری انجام شود ولی اگر جهت کمک به مدارس به صورت اختیاری مبلغی دریافت شود مانعی ندارد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | معلمان | آموزش و پرورش | دانش‌آموزان | دانش‌آشتیانی | سند 2030 | دولت دوازدهم |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog