چارتیست ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل

چارتیست: ترکیه تظاهرات کره شمالی بین الملل تصاویر دونالد ترامپ ترامپ رئیس جمهور

گت بلاگز علمی پزشکی راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان مجازی در دانشگاه علم و صنعت

مدیر مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان مجازی به زودی در این دانشگاه با نشانه ارتقای سطح تولیدات شرکت‌های دانش‌بنیان راه‌اندازی می‌شوند.

راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان مجازی در دانشگاه علم و صنعت

علی بهشتی مدیر مرکز رشد دانشگاه علم وصنعت در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ با اشاره به فعالیت مراکز رشد در این دانشگاه گفت: به طور کلی مراکز رشد مکانی جهت ایده برداری گروه های علمی و جوانان نخبه است تا علم خود را به محصولات فناور تبدیل کنند.
وی ادامه داد: شرکت های دانش بنیان نوپا با استقرار خود در مراکز رشد دانشگاه قرار است باعث ارتقای سطح کیفی خود و تولید محصولات فناور شده است و این مراکز باعث صادرات کالاهای دانش بنیان در دانشگاه های کشور از جمله این دانشگاه می شود.

عبارات مهم : فعالیت

بهشتی اظهار داشت: در دانشگاه علم و صنعت، ۲۶ شرکت دانش بنیان در مرکز رشد این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند و در آن اعضای هیات علمی و دانشجویان صاحب ایده به تجاری سازی محصولات و تولید کالاهای دانش بنیان می پردازند.
وی تاکید کرد: زمینه های کاری شرکت های مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت در حوزه های مخابرات، الکترونیک، مواد، مکانیک و راه آهن بوده و دانشگاه علم و صنعت یک فضای کاری را جهت این شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته است.
بهشتی ادامه داد: راه اندازی شرکت های مجازی و نوسازی ساختمان مراکز رشد به عنوان بزرگ ترین برج فناوری شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران از جمله کارها مهم در آینده محسوب می شود.
وی یادآور شد: به هر یک از شرکت های دانش بنیان مستقر در دانشگاه علم و صنعت مبلغ ۱۸ میلیون تومان از طرف دانشگاه اعطا می شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فعالیت | فناوری | دانشگاه | محصولات | دانشگاه | شرکت های دانش بنیان | دانشگاه علم و صنعت | اخبار دانشگاهی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog